Zájezd do Anglie

Den první

Odjíždíme směr Anglie 🇬🇧☀️👍. Vydáváme se za poznáním a dobrodružstvím 🥰

Den druhý

Den jsme zahájili plavbou na trajektu, jen tak tak nám unikl východ slunce ☀️. Po příjezdu na pevninu jsme se přesunuli 🚌 do Brightonu, kde jsme se prošli po pláži a navštívili akvárium Sea Life 🐠 a bývalou královskou rezidenci Royal Pavilion🤴🏻👸🏼. Nechyběla ochutnávka tradičního fish and chips 🐟🍟 a trocha adrenalinu ve vyhlídkové kabině i360🗼. Na závěr dne se děti vydaly do svých nových rodin 🏠♥️.

Den třetí

Středeční ráno jsme si zpříjemnili nákupy na Oxford Street 🛍️, poté jsme si vyzkoušeli, jaké to je být fanouškem Chelsea ⚽️ a nakoukli do zákulisí fotbalového stadionu. Vrcholem dne byla pro většinu návštěva filmových ateliérů Harryho Pottera 🧙🏻‍♂️. Den jsme si naplno užili 🥰 a nakoupili spoustu dárečků 🎁

Den čtvrtý

V brzkých ranních hodinách se děti rozloučily se svými hostitelskými rodinami.👫 Jako první nás čekala plavba po Temži, 🛳️během které jsme si prohlédli nejdůležitější památky 🌉 (Tower Bridge, Tower of London, Greenwich, Globe Theatre…) 🏰 Za krásného slunečného ☀️ počasí jsme si prohlédli centrum Londýna, dozvěděli se spoustu informací o nejvýznamnější místech (Big Ben, Parlament, St. James´s Park, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Chinatown…) 🕍⛩️👑🪷. Dobrodružná cesta metrem nás zavedla do Muzea voskových figurín Madame Tussauds, kde jsme se vyfotili se slavnými osobnostmi 📸.
Závěr dne patřil úžasné vyhlídkové jízdě na London Eye 🎡. Ve večerních hodinách jsme se rozloučili s Anglií 🛳️ a jede se domů 🚌.

Den pátý

Po cestě jsme si kvízem zopakovali informace, které jsme se během zájezdu dozvěděli a už se moc těšíme domů 🎁😍