Angličtina

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem

Jako škola se statutem Cambridge English School si uvědomujeme, jakou váhu má v dnešní době znalost cizích jazyků. S výukou angličtiny u nás začínají už prvňáčci. Od třetí třídy si děti mohou z širší nabídky zvolit předmět Konverzace v anglickém jazyce. Ke zkvalitnění i zpestření výuky slouží žákům dvě jazykové laboratoře typu ROBOTEL vybavené IT technikou, ale také třeba výukový časopis Ready nebo knihovna anglické beletrie z edice Easy Reading. Druhý cizí jazyk si naše děti vybírají v sedmé třídě. Volí mez ruštinou a němčinou.

Už devět let spolupracujeme s institucí British Council a zajišťujeme konání mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge na čtyřech úrovních pro žáky 4., 6., 8. a 9. ročníků. Výhodou pro naše studenty je, že se zkoušky konají přímo na naší škole a ke zkouškám se připravují v bezplatných kroužcích vedenými našimi vyškolenými pedagogy.

Naše aktivita v oblasti cizích jazyků sahá až daleko za hranice naší země. Jako součást projektu Erasmus+ jsme se podívali například do zemí, jako je Španělsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Chorvatsko, Bulharsko, Dánsko, Turecko, Slovensko, Polsko.