Zahájení školního roku

Zahájení školního roku na naší škole bylo opět netradiční a neslo se v námořnickém duchu. V úvodu předvedly krásné vystoupení mažoretky MiKaDo Karviná nazvané Atlantida. Pak společně přivítali rodiče a děti pan ředitel Mgr. Petr Juras a primátor města Karviné Ing. Jan Wolf. Před vstupem na podium čekala na děti nádherná námořnická balónková brána.  Aby se prvňáčci nebáli, přišli je doprovodit na jejich společnou plavbu deváťáci. Ti předali prvňáčkům námořnický vak a maskota třídy. Pan ředitel vyzkoušel, jak umí malí námořníci poslouchat a za odměnu dostaly děti spoustu dárečků od Magistrátu města Karviné a MFK.  Po krásném zahájení se děti se svými rodiči přesunuly do tříd, kde začala jejich plavba za poznáváním nových vědomostí, zážitků a přátelství. Přejeme jim šťastnou plavbu.