Víkendový turnaj Bílovec Cup

Mezinárodní halový turnaj Bílovec Cup dopadl pro mladší žáky smolně – umístili se na 4. místě!⚽️ Na třídenním turnaji si kluci zvládli vybojovat postup ze základní skupiny, bohužel v semifinále nestačili na ostravský Baník a v návalu zklamání poté prohráli i zápas o třetí místo. I přesto kluci předvedli velmi dobré výkony a mohli se porovnat se soupeři, na které běžně nenarazí.
 
Turnaje se zúčastnili:
5.S – Lingr
6.S – Hořínek, Hlobil, Křižan, Barčák
7.S – Kutlák, Kotrla, Uryga
 
Výsledky:
MFK Karviná – Justiz Graz 8:2✅
MFK Karviná – SK Slavia Praha 1:5❎
MFK Karviná – NK Jarenina 8:1✅
MFK Karviná – Poprad 4:1✅
MFK Karviná – Varnsdorf 6:0✅
MFK Karviná – Kežmarok 4:2 ✅
MFK Karviná – Bílovec 4:1✅
MFK Karviná – FC Baník Ostrava 3:4 (semifinále)❎
MFK Karviná – Šumperk 2:4 (o 3. místo)❎
 
Mgr. Daniel Novák