Setkání C6 v Pafosu a Larnace – Kypr

Poslední mezinárodní setkání se konalo opět po roce na Kypru. Tamější partnerská škola převzala hostování náhradou za portugalskou školu, která na začátku školního roku z projektu odstoupila. Naši školu reprezentovalo 5 žákyň (Sára Franková, Natálie Gabzdylová a Theresie Konkolska z 8.A spolu s Valerii Bogdánovou a Simonou Fabiszovou z 9.S).

Tématem tohoto setkání bylo globální oteplování a klimatické změny. Prohlédli jsme si plakáty vytvořené každým týmem s touto tématikou a zvládli workshop i prezentace.
První polovinu setkání jsme strávili v městečku Pafos, které je zaslouženě zapsáno na seznamu památek UNESCO a druhou půlku jsme strávili v Larnace.

Mezi památky, které jsme navštívili patří Hrobka králů, vesnička Lefkaritika, mořské akvárium a jiné.