Pohár primátora 2022/2023

Naše škola se účastní celoroční sportovní soutěže s názvem Pohár primátora 2022/2023 🏆. Do poháru jsou zapojeny všechny karvinské základní školy, které získávají body za umístění v jednotlivých soutěžích. Po konci sportovních soutěží se body sečtou a škola s nejvíce body získá Pohár primátora. Soutěž je rozdělena na 1. a 2. stupeň.
 

V soutěži 1. stupně se naše škola umístila na pěkném 3. místě. 🥉👍

V soutěži 2. stupně jsme byli úspěšnější a podařilo se nám celou soutěž vyhrát. 🏆🥇🥳

 
Všem závodníkům děkujeme za účast na soutěžích v průběhu celého školního roku 2022/2023. Tento rok byl pro nás úspěšný, viděli jsme mnoho skvělých individuálních, ale i týmových výkonů. Přejme si, ať se nám tyto výkony podaří zopakovat i v následujícím školním roce. 👏
 
Mgr. Daniel Novák