ONLINE SETKÁNÍ KOORDINÁTORŮ

Koordinátoři partnerských škol se po prázdninách sešli, aby naplánovali druhý rok projektu a první reálnou projektovou mobilitu.

Hlavním bodem bylo projednat detaily setkání v Karviné, které by mělo proběhnout v týdnu od 15. 11. 2021. Za každý stát by měli přijet 2 učitelé a 3 žáci. Všichni věříme, že nám toto setkání nic nepřekazí a že se konečně všichni uvidíme.

Dalším bodem bylo naplánovat následující projektové aktivity, mezi které patří hlavně:

Logo-erasmus

• eco-výlety a exkurze, které byly kvůli pandemické situaci minulý rok odloženy
  • podzimní workshop týkající se recyklace
  • uspořádat Erasmus Days propagující tento typ projektu

Spolu jsme se také dohodli, že zažádáme Národní agenturu o prodloužení projektu o jeden rok, abychom všechny naplánované aktivity bez potíží stihli.

Mgr. Irena Morávková

Report from the online meeting – 17th September 2021

Present:

• Irena Morávková (Czech coordinator)
  • Natalija Abrosimova (Lithuania)
  • Iuliana Ivan (Romania)
  • Juan Ramón Pérez Fernández (Spain)
  • Loukia Lazaridou (Cyprus)
  • Ana Pina (Portugal)
  • Paula Duarte (Portugal)

• welcome after holidays
  • meeting in Karviná