Krajské finále McDonald’s Cupu

Dne 10.5. se v Ostravě konalo Krajské finále McDonald’s Cupu, kterého se po postupu z okresního kola zúčastnili naši žáci 4. – 5. ročníku. 
 
Za pěkného slunečného počasí kluci vyhráli základní skupinu, kde porazili své soupeře z Rýmařova a Opavy. V semifinále chlapci pokračovali v rozdávání fotbalové radosti a po výhře zaslouženě postoupili do finále turnaje. Tam nás čekal silný soupeř a to ZŠ Ostrava-Poruba. Kluci se nezalekli a vedli 3:1. Pak však dostali 2 nešťastné góly během jedné minuty a soupeř se dostal do zápasu. Kluci bojovali do poslední sekundy, podali obětavý výkon, ale nakonec svému soupeři podlehli 5:4. 
 
Byli jsme kousíček od celorepublikového finále, ovšem 2. místo v krajském finále je také velký úspěch. Klukům patří poděkování za příkladnou reprezentaci naší školy na krajské úrovni a za předvedený výkon. ⚽️🥈
 
Mgr. Daniel Novák