Krajské finále McDonald’s Cupu

Dne 11. 5. 2023 se v Ostravě na ZŠ Jana Šoupala uskutečnilo krajské finále McDonald’s Cupu, kterého se zúčastnili naši žáci ve dvou kategoriích, 1.-3. ročník a 4.-5. ročník. 😎
 
Starší kluci postoupili ze základní skupiny a v semifinále po remíze 4:4 rozhodovaly o postupu do finále pokutové kopy, které bohužel soupeř zvládnul lépe. Po vyčerpávajícím a smutném zápase nás ještě čekal duel o 3. místo, na který už kluci nenašli sílu a nakonec se umístili na 4. místě. ⚽️🏅
 
Mladší kluci také postoupili ze základní skupiny, ale v semifinále narazili na silného soupeře, který byl nad jejich síly. Zbyl na ně taktéž duel o 3. místo, který skončil remízou a následovaly pokutové kopy. Bohužel mladší kluci napodobili ty starší a také je nezvládli. Celkově se tak umístili na 4. místě. ⚽️🏅
 
Obě kategorie zaslouží pochvalu za výkony v turnaji. Kluci byli blízko finále, ale i přesto je umístění pěkné v konkurenci škol z celého kraje. 💚❤️👏
 
Mgr. Daniel Novák