Finále v atletickém čtyřboji

V úterý dne 30. 5. 2023 se naši žáci účastnili krajského finále v atletickém čtyřboji ☺️ v Opavě. Obě kategorie (mladší i starší žáci) se z městského kola probojovali do okresního kola do Havířova a výhrou v obou kategoriích se nominovali na finále kraje. 
 
Žáci se mohli porovnat s šesti nejlepšími školami kraje a zkusit i vybojovat medaile. Závodilo se v několika disciplínách: 60m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, skok vysoký, 800m a u starších i navíc vrh koulí a delší vytrvalostní trať 1000m. 
 
Kluci podali maximální výkony a patří jim zaslouženě náš obdiv a veliké díky – byli jste úžasní. 💪 I když medaile nakonec nezacinkala – u starších chybělo kousek, i tak jste byli frajeři, díky za vzornou reprezentaci školy. 
 
Mgr. Jana Uchytilová a vaši tělocvikáři