Máme obrovskou radost z úspěchu našich žáků, kteří reprezentují školu, město i klub.
Kategorie U15 ovládla 2. Moravskoslezskou žákovskou ligu a svým prvenstvím otevřela cestu mladším spoluhráčům z U14 k boji o postup do nejvyšší žákovské soutěže. ![]()
O postup se bojovalo s Kroměříží až do posledních minut. Ve druhém, velmi dramatickém utkání rozhodovaly až penalty, ve kterých naši kluci prokázali pevné nervy a zaslouženě si vybojovali postup do žákovské ligy! ![]()
![]()
Jsme hrdí, že mezi úspěšnými hráči jsou i žáci naší školy. Skvělá práce. ![]()
Gratulujeme všem hráčům, trenérům i rodičům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!




