Tvoříme pevný základ pro život

Dne 13. 11. 2017 na naší škole probíhalo školní kolo astronomické olympiády v kategorii  G-H a v kategorii E-F.  Školního kola AO se zúčastnilo 23 žáků v kategorii G-H (6. – 7. ročníku) a 17 žáků v kategorii E-F (8. – 9. ročníku). Žák, který získal 20 a více bodů se stal úspěšným řešitelem (označený tučným písmenem). V kategorii G-H z 23 žáků bylo 23 úspěšných řešitelů a 0 neúspěšných řešitelů. V kategorii E-F z 17 žáků byli 4 úspěšní řešitelé a 13 neúspěšných řešitelů.

Kategorie EF
PořadíJméno a příjmeníTřídaPočet bodůÚspěšnost
1. – 2.Sára BožoňováVIII. A21úspěšná řešitelka
1. – 2.Jan KubačkaIX. A21úspěšný řešitel
3. – 4.Nikola StadtherrováIX. A20úspěšná řešitelka
3. – 4.Eliška VlčkováIX. A20úspěšná řešitelka
5.Nikol BurkováIX. F16neúspěšná řešitelka
6.Beáta MachalicováVIII. A15neúspěšná řešitelka
7. – 8.Markéta HandzlováVIII. A14neúspěšná řešitelka
7. – 8.Natálie ŠvedováVIII. A14neúspěšná řešitelka
9.Tomáš HolišIX. A11neúspěšný řešitel
10. -14.Klára GužíkováIX. A9neúspěšná řešitelka
10. -14.Marcel KiššIX. A9neúspěšný řešitel
10. -14.Michal PáťalVIII. A9neúspěšný řešitel
10. -14.Edita ŠimunčákováVIII. A9neúspěšná řešitelka
10. -14.Stanislav SznapkaIX. A9neúspěšný řešitel
15. – 17.Roman FukalaIX. F8neúspěšný řešitel
15. – 17Patrick HornáčekIX. A8neúspěšný řešitel
15. – 17Štěpán KalužaIX. A8neúspěšný řešitel
Kategorie GH
PořadíJméno a příjmeníTřídaPočet bodůúspěšnost
1.Ondřej DrobekVI. S43úspěšný řešitel
2. – 4.Ondřej GolasowskiVI. S42úspěšný řešitel
2. – 4.Matyáš HeinzVI. S42úspěšný řešitel
2. – 4.Petr HvojníkVI. S42úspěšný řešitel
5.Sebastian GablerVII. A41úspěšný řešitel
6.Šimon KozelkaVII. A40úspěšný řešitel
7. – 11.Radovan BlahutVII. B38úspěšný řešitel
7. – 11.Jakub KubačkaVII. A38úspěšný řešitel
7. – 11.Nela OndruchováVI. A38úspěšná řešitelka
7. – 11.Vojtěch RuszVII. B38úspěšný řešitel
7. – 11.Adam TomalaVII. A38úspěšný řešitel
12.Martin ZmijaVII. A37úspěšný řešitel
13. – 14.Marek FrancúzVII. A36úspěšný řešitel
13. – 14.Natálie JedličkováVI. A36úspěšná řešitelka
15.Tereza KozelkováVI. B33úspěšná řešitelka
16. – 17.Tereza MichnováVI. A32úspěšná řešitelka
16. – 17.Adam PaszekVI. B32úspěšný řešitel
18.Petr GaherVI. A31úspěšný řešitel
19.Ondřej MazákVI. A30úspěšný řešitel
20. – 21.Matyáš KlimoVI. B29úspěšný řešitel
20. – 21.Vít WojnarVII. B29úspěšný řešitel
22.Patrik HorváthVI. A28úspěšný řešitel
23.Radim KrejčíVI. A26úspěšný řešitel

Úspěšní řešitelé školního kola s 20 a více body postupují do krajského kola astronomické olympiády.

Všem úspěšným řešitelům blahopřeji.                                                   

                                                                                                        Mgr. Renáta Procházková