V sobotu 6. 4. 2019 se na Základní škole Dělnická konal tradiční beach volejbalový turnaj družstev rodičů a přátel školy. Jednotlivé třídy sestavily týmy hráčů a utkaly se ve vzájemných zápasech. Vítězem turnaje se stalo družstvo třídy IX.S, které získá ředitelské volno a finanční hotovost 1.000 Kč od SRPŠ a bude mít možnost užít si volný den bez školy.
Součást letošního sportovního dne byl letos poprvé také turnaj v badmintonu, kde vítězem se stala třída I.B – rovněž ředitelské volno a 1.000 Kč od SRPŠ.
Vítězům gratulujeme a děkujeme všem rodičům, kteří se turnaje zúčastnili a společně si užili sportovní dopoledne. Uvedená úspěšná akce dokládá, že škola je místem nejen známek, ale i pozitivního setkání rodičů, kantorů a žáků.

Petr Juras