Tvoříme pevný základ pro život

Pavel Šulák:“Pro toto utkání si stanovovali cíle sami hráči. Před zápasem zazněla v kabině slova jako „vítězství“, „bez obdrženého gólu“, „dobrá hra“, „hattrick“ , „bojovnost“ . Téměř všechny tyto cíle byly splněny, a tak můžeme být s průběhem tohoto utkání být spokojeni.   Naši kluci byli od samotného začátku velmi aktivní, opět jsme udávali tempo hry a k vidění byly pěkné akce, a to jak individuální, tak v součinnosti několika hráčů. Postupně jsme se dokázali prosadit i gólově a šancí na další branky bylo opět hodně.   S předvedeným výkonem všech hráčů jsme spokojeni a je třeba je pochválit za jejich prezentaci, a to i mimo hřiště.  Bohužel během utkání došlo k vážnému zranění domácího hráče, což nás velmi mrzí a tímto mu přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat  ke svému týmu.“

RFA Pardubice : RFA Karviná U14  0:7
Sestava:  Hrubý – Buryan,Třaskalík,Macej,Kunz – Šudák,Mikulenka,Grygar,Frébort – Levčík, Bitta
Náhradníci: Voznica,Maléř,Kedroň,Biegon,Šmiga,Thienel,Kocián,Buřík
Góly: Kocián 16′,Šmiga 30′, Kedroň 25, Levčík 65′, Mikulenka 67′, Bitta 73′, Šmiga 75′

Kamil Papuga“V Pardubicích jsme chtěli navázat a zlepšit výkon z Plzně. Bohužel se to všem hráčům nepodařilo, a proto jsme nebyli před brankou soupeře tak nebezpeční, jak bychom si představovali. Sice jsme vedli již o dva góly, ale v obranné činnosti jsme dvakrát zaváhali, kdy jsme jednou vlastní brankou a podruhé soupeřem nechali domácí velice lacino vyrovnat. Poté převažovalo na obou stranách mnoho nepřesností a žádný tým již nedokázal dotáhnout své útočné pokusy do brankového vyústění. I přesto jsme přesvědčeni, že utkání splnilo svůj záměr a účel. Konfrontace Akademií motivuje kluky do další práce, protože si v těchto utkáních s kvalitním soupeřem ověřují svoje schopnosti a dovednosti. Utkání bylo pro nás trenéry přínosné z hlediska analýzy a zjišťování dovednostních rezerv, které  nejsou na hráčích patrné v tréninkovém procesu, ale až v utkání samotném.

RFA Pardubice : RFA Karviná U15  2:2
Sestava: Mrozek, Fabisz – Pešl, Klus, Šilák, Murín, Fukala, Goj, Nevřela, Rusz – Jurga, Klváček, Rehwald, Jurčák, Schaumann, Kulhánek – Sprinz, Jelen, Jurásek
Branky: 10. Kulhánek (Jurásek, 20. Fukala (SS), 47. Nevřela vlastní, 50. Pardubice