Tvoříme pevný základ pro život

Dne 31. ledna 2018 proběhlo na naší škole ZŠ a MŠ Dělnická v Karviné školní kolo turnaje ve hře „Superfarmář“. Turnaj se koná již tradičně v rámci školní družiny. Hry se mohou účastnit děti 1. – 4. tříd. V základním kole proti sobě nastoupilo 16 žáků, kromě hlavní rozhodčí – paní vychovatelky, prováděli odborný dohled žáci, kteří turnaj úspěšně absolvovali v minulých letech. Hráči si vylosovali své pozice u herních stolů, dva nejlepší od každého stolu pak postoupili do semifinále a do finále pak dva od každého semifinálového stolečku. Ve finále se mezi sebou utkaly čtyři dívky: Zita Kalužová (1. třída), Tereza Kožušníková (3. třída), Nikola Gletová (4. třída) a Barbora Bínová (2. třída). Slavnostní vyhodnocení a předání cen proběhlo v rámci akce ŠD před všemi dětmi navštěvujícími družinku.

  1. místo Tereza Kožušníková
  2. místo Nikola Gletová
  3. místo Zita Kalužová
  4. místo Barbora Bínová

Regina Hoffmanová