Tvoříme pevný základ pro život

Dne 11. 9. 2019 se zástupci školy (Petr Juras – ředitel školy, Irena Morávková – koordinátorka Cambridge zkoušek) již tradičně zúčastnili slavnostního setkání věrnostního programu “Addvantage British Council” v prostorách Velvyslanectví Velké Británie.

ZŠ a MŠ Dělnická převzala certifikát za nejvyšší počet zaregistrovaných kandidátů ke Cambridge zkouškám na úrovni KET for School za školní rok 2018/19.

Během setkání jsme měli tu čest promluvit mimo jiné s britským velvyslancem v ČR p. Nickem Archerem a s ředitelkou British Council pro ČR p. Denise Waddingham.

Jsme moc rádi, že tradice Cambridge zkoušek ve spolupráci s British Council a dalšími 7 karvinskými školami bude pokračovat i v tomto školním roce. Všem budoucím kandidátům přejeme hodně štěstí při březnových testech.

 

Mgr. Irena Morávková