Tvoříme pevný základ pro život

„Štěstí je poznat v mládí přednosti stáří a stejné štěstí je udržet si ve stáří přednosti mládí.“                                                                                                   (Johann Wolfgang Goethe)

Květen bývá časem, kdy děti z mateřské školy U Vilíka navštěvují seniory z Nového Domova v Karviné, aby jim udělaly radost pásmem písní a básní. Letos byla situace komplikovaná z důvodu epidemiologické situace, a proto se toto setkání dvou generací uskutečnit nemohlo. Nezbylo nám nic jiného než předat babičkám a dědečkům alespoň přáníčka, že na ně myslíme.

Milým překvapením pro děti bylo, když jednoho dne dorazilo do MŠ překvapení – poděkování a sladká odměna od klientů domova. Nápad odměnit děti za přáníčka byl pro nás všechny tím nejmilejším okamžikem. MOC DĚKUJEME a těšíme se zase na společné chvíle, které v nás zanechávají moc hezké vzpomínky.