Tvoříme pevný základ pro život

  Není to tak dlouho, co před pár dny, roky, se slzičkou na víčku, nesměle přiletěly mezi nás a společnými silami jsme dokázaly slzičky otřít a překonat tak těžké první odloučení od maminky a tatínka. Školní rok uplynul jako voda a tak i letos přichází  pro naše nejstarší děti sváteční odpoledne – Rozloučení s předškoláky, které se konalo v Rybím domě, a to za účasti rodičů a p. učitelek z MŠ.  O krásný program se zasloužila p. Lena Banzel Freyová s vodnicí Rozálii. Všichni společně jsme  vyprovodili naše předškoláky do blížící se další etapy jejich životní cesty. Během celého dopoledne plnily děti různé úkoly. Rodiče se museli  přičinit, aby dokázali, že budou dětem v 1.třídě oporou. Na závěr byl dětem rozdán  balíček s překvapením. Po ukončení této slavnosti si šly děti prohlédnout akvária a rodiče dostali poslední úkol – opéct svým dětem na ohni párek. Vše bylo vzorně splněno a tak už jen zbyl úklid a návrat domů.

Teď už je potřeba, aby ke všemu, co se naučily u nás u Vilíků, přidaly mnoho dalšího. Děkujeme všem zúčastněným za příjemné odpoledne a našim budoucím školákům přejeme hodně úspěchů.

Děkujeme všem zúčastněným za příjemné odpoledne a našim budoucím školákům přejeme hodně úspěchů.