Tvoříme pevný základ pro život

V pátek 26.10. proběhla 1.lekce bruslení.  Pro někoho byla ranní příprava  legrace, někdo zase musel nařídit budík s dostatečným předstihem :-), aby nepřišel pozdě. Hned při odjezdu nás čekalo však překvapení – autobus měl zpoždění. Naštěstí to čekání nebylo moc dlouhé.

Další legrace pokračovala v šatně. Zjistilo se, že to obouvání bruslí není vůbec snadné.  po usilovném nazouvání nastal čas samotného bruslení.

A co vlastně ty děti na tom ledě dělaly? Učily se, že bruslení je  moc prima a přináší jim radost i bolest z pádů. Naučily se,  jak dávat nožky, aby se rozjely. Jak spadnout, aby si neublížily a po pádu se zase postavily. A to vám povím, že to je pořádná dřina!

Hodina utekla jako voda. Nastal čas sundání bruslí a nabídky teplého čaje. Už teď ale děti mluví o tom, jak se těší na další trénink.