Tvoříme pevný základ pro život

Dnes se konaly v obecním domě Družba Karvinské hry finanční gramotnosti, těchto her financovaných z projektu nadace OKD se zúčastnilo několik základních škol z Karviné, mezi nimi také ZŠ a MŠ Dělnická. Za ZŠ a MŠ Dělnická bylo nominováno do městské soutěže ve hře Finanční svoboda celkem 6 žáků, jmenovitě Klára Pifková, Kateřina Pyszková, Vojtěch Vrbica, Petr Cina, Jakub Drobek a Ondřej Slavík. Právě poslední dva zmiňovaní žáci Jakub Drobek a Ondřej Slavík dnes městskou soutěž ve hře Finanční svoboda vyhráli. Byli proto nominováni na Mistrovství ČR ve hře Finanční svoboda, která se uskuteční v Praze, termín konání bude ještě upřesněn. Všem zúčastněným žákům a výhercům soutěže moc gratulujeme a přejeme jim, aby je finanční svoboda provázela také v jejich pozdějším životě.

Mgr. Ondřej Mokroš