Slavnostní otevření

Celé nové patro, jehož příprava a stavba trvala téměř 2 roky, se v pátek 6. 9. 2019 slavnostně představilo veřejnosti. Všech 5 špičkově vybavených učeben – učebny anglického jazyka pro I. a II. stupeň, učebna biologie a fyziky, inkluzivní učebna pro nadané žáky a učebna výpočetní techniky – netrpělivě čekalo na své první hosty.

Za přítomnosti hostů z řad politiků i organizátorů stavby, rodičů a žáků školy byla slavnostně přestřižená otvírací páska a stavba tak oficiálně vešla do svého života. Pro všechny účastníky byl nachystaný bohatý program. Svá vystoupení předvedla malá kuřátka ze školky i žáci ze starších ročníků. Kouzelník Čaroslav pobavil malé hosty a komik Richard Nedvěd úplně všechny.

Kdo měl chuť, dal si něco čepovaného, párek v rohlíku nebo grilované masíčko. Sladkou tečku připravili rodiče ve spolupráci se SRPŠ.

V mezičase si všichni mohli prohlédnout zbrusu nové učebny v nové přístavbě a děti mezitím soutěžily na Olympiádě se zvířátky.

Celé odpoledne se moc povedlo. Ať se stejně dobře povede i žákům v nových učebnách.

Mgr. Petr Juras