Tvoříme pevný základ pro život

Drakiáda

V pátek 12. 10. 2018 se konala v parku Boženy Němcové „drakiáda“ školní družiny. Počasí bylo krásné, i slabý vítr nám přišel na pomoc vznést draky do oblak. Děti vesele běhaly v travnatém terénu a pokoušely své dráčky dostat co nejvýše.

Soutěžilo se ve třech kategoriích – „drak doma vyrobený“, „drak nejvýše létající“ a „první zavěšený drak na stromě. Po pečlivém prohlížení a bouřlivé poradě všech vychovatelek se podařilo vyhodnotit nejlepší draky z každé kategorie. Za skvělé výkony byly odměněny všechny děti malou sladkostí.

  1. vítězkou v kategorii „drak doma vyrobený“ se stala Hanička
  2. vítězem v kategorii „drak nejvýše létající“ se stal Filípek
  3. vítězkou v kategorii „první zavěšený drak na stromě“ se stala Lilianka

Děkujeme rodičům za spolupráci a skvělou atmosféru na akci.

Mgr. Marta Kováříková