Tvoříme pevný základ pro život

Dne 13. 11. 2017 na naší škole probíhalo školní kolo astronomické olympiády v kategorii  G-H a v kategorii E-F.  Školního kola AO se zúčastnilo 23 žáků v kategorii G-H (6. – 7. ročníku) a 17 žáků v kategorii E-F (8. – 9. ročníku). Žák, který získal 20 a více bodů se stal úspěšným řešitelem (označený tučným písmenem). V kategorii G-H z 23 žáků bylo 23 úspěšných řešitelů a 0 neúspěšných řešitelů. V kategorii E-F z 17 žáků byli 4 úspěšní řešitelé a 13 neúspěšných řešitelů.

Kategorie EF
Pořadí Jméno a příjmení Třída Počet bodů Úspěšnost
1. – 2. Sára Božoňová VIII. A 21 úspěšná řešitelka
1. – 2. Jan Kubačka IX. A 21 úspěšný řešitel
3. – 4. Nikola Stadtherrová IX. A 20 úspěšná řešitelka
3. – 4. Eliška Vlčková IX. A 20 úspěšná řešitelka
5. Nikol Burková IX. F 16 neúspěšná řešitelka
6. Beáta Machalicová VIII. A 15 neúspěšná řešitelka
7. – 8. Markéta Handzlová VIII. A 14 neúspěšná řešitelka
7. – 8. Natálie Švedová VIII. A 14 neúspěšná řešitelka
9. Tomáš Holiš IX. A 11 neúspěšný řešitel
10. -14. Klára Gužíková IX. A 9 neúspěšná řešitelka
10. -14. Marcel Kišš IX. A 9 neúspěšný řešitel
10. -14. Michal Páťal VIII. A 9 neúspěšný řešitel
10. -14. Edita Šimunčáková VIII. A 9 neúspěšná řešitelka
10. -14. Stanislav Sznapka IX. A 9 neúspěšný řešitel
15. – 17. Roman Fukala IX. F 8 neúspěšný řešitel
15. – 17 Patrick Hornáček IX. A 8 neúspěšný řešitel
15. – 17 Štěpán Kaluža IX. A 8 neúspěšný řešitel
Kategorie GH
Pořadí Jméno a příjmení Třída Počet bodů úspěšnost
1. Ondřej Drobek VI. S 43 úspěšný řešitel
2. – 4. Ondřej Golasowski VI. S 42 úspěšný řešitel
2. – 4. Matyáš Heinz VI. S 42 úspěšný řešitel
2. – 4. Petr Hvojník VI. S 42 úspěšný řešitel
5. Sebastian Gabler VII. A 41 úspěšný řešitel
6. Šimon Kozelka VII. A 40 úspěšný řešitel
7. – 11. Radovan Blahut VII. B 38 úspěšný řešitel
7. – 11. Jakub Kubačka VII. A 38 úspěšný řešitel
7. – 11. Nela Ondruchová VI. A 38 úspěšná řešitelka
7. – 11. Vojtěch Rusz VII. B 38 úspěšný řešitel
7. – 11. Adam Tomala VII. A 38 úspěšný řešitel
12. Martin Zmija VII. A 37 úspěšný řešitel
13. – 14. Marek Francúz VII. A 36 úspěšný řešitel
13. – 14. Natálie Jedličková VI. A 36 úspěšná řešitelka
15. Tereza Kozelková VI. B 33 úspěšná řešitelka
16. – 17. Tereza Michnová VI. A 32 úspěšná řešitelka
16. – 17. Adam Paszek VI. B 32 úspěšný řešitel
18. Petr Gaher VI. A 31 úspěšný řešitel
19. Ondřej Mazák VI. A 30 úspěšný řešitel
20. – 21. Matyáš Klimo VI. B 29 úspěšný řešitel
20. – 21. Vít Wojnar VII. B 29 úspěšný řešitel
22. Patrik Horváth VI. A 28 úspěšný řešitel
23. Radim Krejčí VI. A 26 úspěšný řešitel

Úspěšní řešitelé školního kola s 20 a více body postupují do krajského kola astronomické olympiády.

Všem úspěšným řešitelům blahopřeji.                                                   

                                                                                                        Mgr. Renáta Procházková