Tvoříme pevný základ pro život našich dětí

Úvodní informace

Naše MŠ U Máji je umístěna v bezprostřední blízkosti ZŠ Dělnická. Prostorné třídy a herny jsou vybaveny nábytkem přizpůsobeným věku dětí, bohatým množstvím rozmanitých hraček a učebních pomůcek.  Děti mají možnost využívat novou rekonstruovanou školní zahradu v přírodním stylu. Kromě herních sestav se skluzavkami, lanovými výstupy, houpačkami, jsou zde nově instalované dřevěné domečky, kladinky, stromové lavičky, altánek, vrbové loubí a branky, také umělý potůček.

Vzhledem ke specifickým potřebám jednotlivých věkových skupin dětí jsou spolu ve třídách děti přibližně stejného věku.

Pro děti p. učitelky připravují zajímavý, různorodý program podle ŠVP Pojď pohádko mezi nás a projektu Zahrada v přírodním stylu. Samozřejmostí jsou slavnostní a výjimečné dny v MŠ v dopoledních (divadlo, exkurze, návštěvy osobností, besedy) a odpoledních hodinách (často za účasti rodičů – karnevaly, uspávání broučků s lampióny, slavnostní besídky, rozloučení s předškoláky atd.)

Rodiče mají možnost přihlásit děti do zájmových kroužků – kreativního a angličtiny pro nejmenší, sportovního Hopíka a mažoretek.

Navíc organizujeme časté výlety, návštěvy zajímavých míst v kraji, lyžařský kurz, plavecký výcvik, školu v přírodě a další.

Na Vaše děti se těší kolektiv vstřícných a zkušených pedagogů a všech ostatních zaměstnanců MŠ U Máji.

Sdílejte na facebooku

VIZITKA NAŠÍ ŠKOLY