Tvoříme pevný základ pro život našich dětí

Představení fotbalové akademie

Jedná se o celospolečenský projekt, kdy cílem je vychovat komplexního mladého sportovce.

Představení

Pro hráče do 14 a 15 let, kteří mají možnost bydlet na internátu. Chlapci mají společné vzdělávání a jsou pod dohledem trenérů od pondělí do pátku. O víkendu jedou domů, kde absolvují trénink v mateřském klubu a odehrají za svůj tým mistrovské utkání.

Rozšířená výuka ve škole

Ve škole absolvují kluci 8 hodin TV týdně + 1 hodinu Tv navíc jako teoretickou výuku. Náplň Tv je obohacena od normální výuky na ostatních školách o plavání, tréninky Core, úpoly, kompenzační cvičení, individuální rozvoj techniky, tréninky dynamické síly a také teorii stravování a taktické přípravy ve fotbale. Fotbalové tréninky mají kluci v odpoledních hodinách v útery, středu a čtvrtek.

Provozní zajištění

Ubytování jsou chlapci na internátu Slezské Univerzity v Karviné. Do školy docházejí na ZŠ Dělnická v Karviné a trénují v tréninkovém centru na Kovoně v Karviné.

Tréninkové zajištění

O každou kategorii se starají dva trenéři a jeden asistent. Brankáři trénují s profesionálním fotbalovým brankářem. Každý tým má vlastního fyzioterapeuta.

Práce psychologa

O chlapce pečuje psycholožka PhDr. Marta Boučková, která sleduje reakce dětí na zátěž, dělá vstupní vyšetření chlapců a učí chlapce relaxovat a lépe poznávat samého sebe.

Stravování

Pod vedením výživového poradce. Chlapci mají 3 hlavní jídla a 2 svačiny. Před, během a po tréninku doplňují energii pomocí suplementů pro lepší regeneraci. Podle tělesné typologie mají chlapci upravený režim vydávání obědů.

Sdílejte na facebooku

VIZITKA NAŠÍ ŠKOLY