Podívejme se jak rodiče a děti strávili krásné hravé odpoledne se školní družinou

Ve středu 27. 9. 2017 se děti navštěvující školní družinu a jejich rodiče sešli v areálu „Škola za školou“, kde příjemně strávili odpoledne. Paní vychovatelky pro děti připravily soutěže, které souvisejí s celoročním tématem družiny, a to Vodní říše. Děti tak zkoušely chytat ryby, chodit pozpátku jako raci a házely míčky do tlamy žraloka. V rámci akce proběhla také oblíbená drakiáda, kterou si užily nejen děti. Zároveň byla vyhlášena soutěž o nejkrásněji vyrobeného draka. V závěru bylo pro zájemce připraveno ohniště. Slunečné odpoledne jsme si moc užili, všem  rodičům děkujeme za pomoc a zároveň se těšíme na další společnou akci.

Barbora Popilková, vedoucí školní družiny